امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت ها، اخذ نمایندگی و یا هرگونه پیشنهاد و انتقاد، با ما تماس بگیرید.

تماس می گیرم
1402/02/14

تجلیل از برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی

شرکت مولد نیرو صنعت ایرانیان از مجموعه شرکت های مستقر در پردیس جامع پارک علم و فناوری خراسان رضوی، به عنوان شرکت برتر در میان شرکت‌های دانش بنیان تولیدی استان خراسان رضوی انتخاب گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، در سالی که مزین به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» است، با حضور استاندار خراسان رضوی، ریاست محترم پارک علم و فناوری خراسان، سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد و تعدادی از مسوولان استان و پژوهشگران برتر استانی، بر اساس مصوبه کارگروه های علمی تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی در سال جاری، پس از بررسی ها و ممیزی های انجام شده توسط کارشناسان، شرکت مولد نیرو صنعت ایرانیان از مجموعه شرکت های مستقر در پردیس جامع پارک علم و فناوری خراسان رضوی، به عنوان شرکت برتر در میان شرکت‌های دانش بنیان تولیدی استان خراسان رضوی انتخاب گردید.

گفتنی است شرکت مولد نیرو صنعت ایرانیان در زمینه طراحی، تولید، تعمیرات و نصب تجهیزات فشار قوی، ارایه خدمت می نماید و ضمن طراحی، ساخت و تولید باسداکت IPB با ولتاژ نامی KV 24 و نصب در نیروگاه ۱۳۰۰ مگاواتی شازند گامی ارزشمند در مسیر تحقق شعار «دانش بنیان و اشتغال آفرین» برداشتند. همچنین با تولید این محصول در استان خراسان رضوی، زمینه رفع نیاز به واردات فراهم گردیده است.

شایان ذکر است در این مراسم چهار شرکت در قالب شرکت های مستقر در پردیس جامع با عنوان فناور نوپا و تولیدی، موفق به کسب رتبه گردیدند. این شرکت ها در کنار شرکت هایی نظیر توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی، آستان قدس رضوی، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و شهرداری مشهد مورد تقدیر و قدردانی استاندار محترم خراسان رضوی و رییس ستاد پژوهش و فناوری قرار گرفتند.

خانم مهندس خنده رو مدیر محترم پردیس جامع پارک علم و فناوری خراسان، نیز ضمن تبریک، کسب موفقیت یاد شده را نتیجه برنامه ریزی، کارعلمی و جمعی کارشناسی و مدیریتی پارک علم و فناوری و شرکت های یاد شده دانستند.


برچسب ها:

دسته: اخبار


4.5 2 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

همین الآن برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید